O mnie

hej, jestem magda!

Wspieram kobiety w budowaniu własnego biznesu, łącząc techniki pracy z podświadomością, energetyką oraz emocjami. Wspieram klientki w rozwoju i pokazuję, że Ty też możesz być BOGINIĄ BIZNESU! Moją misją jest uświadomienie Cię, że możesz prowadzić swój biznes z pełnią kobiecości, odważnie - bez strachu i lęku, w zgodzie ze sobą i z lekkością.

Nie czekaj na lepsze jutro i na idealny moment - to Ty decydujesz, kiedy on następuje. Pokażę Ci, jak wykorzystać swój wrodzony potencjał.

Działaniem umysłu oraz psychologią interesuję się od 2015 roku. Przez ostatnie lata zbierałam wiedzę na ten temat i wykorzystywałam ją w praktyce – wszystko, co przekazuję, zostało przeze mnie przetestowane i przyniosło znakomite rezultaty. W 2021 roku postanowiłam, że chcę pomóc innym zacząć doświadczać życia, jakiego pragną i od tamtej pory prowadziłam szkolenia, mentoringi oraz sesje 1:1, dzięki którym wiele osób zmieniło swoją rzeczywistość.

W 2023 roku odkryłam swoje powołanie, łącząc pracę z podświadomością, energetyką oraz emocjami w biznesie. W życiu kieruję się wewnętrzną misją: pokazanie kobietom, jak - dzięki wewnętrznej zmianie - mogą stać się boginiami biznesu. Pomagam nie tylko na płaszczyźnie emocjonalnej i mentalnej, ale też strategicznej.

W biznesie kieruję się intuicją, kobiecością, lekkością i sercem. Uczę kobiety prowadzenia biznesu w zgodzie ze sobą, jednocześnie uwalniając je od narzuconych przez społeczeństwo schematów. Pracuję z kobietami, które mają otwarty umysł, serce i są zaangażowane we własną misję.

Rozgość się i wspólnie przeprogramujmy to, co znajduje się w Twojej podświadomości i Tobie nie służy. Pokażę Ci, jak możesz zbudować kobiecy biznes, poprzez zmianę swojego wnętrza. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się już w Tobie. Nie czekaj na lepsze jutro i na idealny moment - to Ty decydujesz, kiedy on następuje. Pokażę Ci, jak wykorzystać swój wrodzony potencjał. Zapraszam Cię do mojego świata! Magda

dołącz do mojego newslettera
dołącz do mojego newslettera
Shopping Cart